|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-07-16 00:08:31
|
1111
|
Elég sajnálatos, ha nem tudsz különbséget tenni ezek között a dolgok között.
A siklónak ne írd elő, hogy mit egyen. Még egyszer mondom: sem a sikló, sem az általa megevett rigófiókák nem a te tulajdonod. |
|
A hozzászólás:
 |
kiwancsi
2011-07-15 08:52:22
|
1110
|
Ez nagyon szépen hangzik, de ettől még beavatkozunk, akár akarunk, akár nem.
És részrehajlásból is. Mindenütt. Én meggyilkoltam a patkányokat, és megmentettem két fiókát a háromból. És az anyukám erkélyéről kétszer is eltávolítottam a galambfészket(tojással). És etetem a rigókat stb. télen. És nyáron is, mert rájárnak a kutyakajára a sünivel együtt.
A kígyó meg akkor tette volna jól ha megeszi a két patkányt. Most emészthetne szép nyugodtan.
Mások meg vigyáznak a kerecsensólyom fészkére. Wyomingban meg etetik télen a szarvasokat. (talán itthon is...) |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2011-07-14 23:35:05
|
1108
|
"A rigókat viszont nem a siklónak etetem egész évben."
A rigók nem a te tulajdonod, hanem a természeté, csakúgy, mint a sikló. A természet dolga elrendezni őket. Attól, mert eteted a rigót, nem formálhatsz jogot a természet rendjébe avatkozni puszta részrehajlásból. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|