Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-14 19:15:08 390

Nekem se a méltóságomat sértené, mert itthon is kitakarítom a csatornát. Csak utálom a szar melót. De, ha nincs más ...

Előzmény:
Antisystem Creative Commons License 2011-07-14 19:11:48 388

Nézd, az elvben kizárt, hogy a munka bárki méltóságát is sértse. Ergo, az utca seprése sem sértheti senki méltóságát. A hatelemisét se, meg a 3 diplomásét se. Az viszont erőteljesen sértheti az előbbi méltóságát, ha az utóbbitól elfogadjuk, hogy az utca seprése a MÉLTÓSÁGÁN ALULI...

Mert ugye az van odaírva, hogy a méltósága mindenkinek egyenlő.

 

ÜdV

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!