|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Berlusz Móni
2011-07-14 19:13:11
|
389
|
Sajnos sok gyerek "lefelé" integrálódik. :-(
És nincs annyi nevelőszülői ill. lakásotthoni hely, ha minden rászoruló, ill. veszélyeztetett gyermeket kiemelnének a rossz családi környezetből. :-(
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-07-14 19:11:24
|
387
|
Na, hála Istennek. Ugyanis a lumpenség nem köthető fajhoz. De az önkormányzati hozzáállásról írottak mindenkire érvényesíthetők. Nézd, aki már annyira lumpen, hogy igazából az sem érdekli, mi történik vel, azt magára kell hagyni. Hidd el, a népek is így gondolják. A gyermeke részére is van megoldás.
(Nagyon halkan megjegyzem, nevelek egy elhagyott gyereket. Lehet, más is megtenné ezt. És nem a pénzért, ugyanis nem kuncsorgok sehol. Elfér és kész- ja, meg tanul!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|