Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-14 19:13:11 389

Sajnos sok gyerek "lefelé" integrálódik. :-(

És nincs annyi nevelőszülői ill. lakásotthoni hely, ha minden rászoruló, ill. veszélyeztetett gyermeket kiemelnének a rossz családi környezetből. :-(

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-14 19:11:24 387

Na, hála Istennek. Ugyanis a lumpenség nem köthető fajhoz. De az önkormányzati hozzáállásról írottak mindenkire érvényesíthetők. Nézd, aki már annyira lumpen, hogy igazából az sem érdekli, mi történik vel, azt magára kell hagyni. Hidd el, a népek is így gondolják. A gyermeke részére is van megoldás.

(Nagyon halkan megjegyzem, nevelek egy elhagyott gyereket. Lehet, más is megtenné ezt. És nem a pénzért, ugyanis nem kuncsorgok sehol. Elfér és kész- ja, meg tanul!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!