Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-14 19:07:26 386

Ismerek hasonló anyukákat IRL is, és mindig megállapítom magamban, hogy milyen kár, hogy az ilyen csodálatos adottságú anyukák nem vállalnak mind 6-8 gyereket! :) Már persze, aki szeretne....

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-14 19:06:07 384

szinten....Ennyi gyerek,ennyi melo mellett ilyen ,ertelmes gyerekeket nevelni nem akarmilyen teljesitmeny..Pedig vannak koztuk problemasok is,es erdekes modon nekik sikerult

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!