Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-14 19:04:56 382

Ez csak azért van így, mert nem mi fogalmaztuk. :-))

De ne ragadj ki részleteket, mert egyenlő méltósága és joga van az élethez... de inkább a link lenne a helyes ...

Előzmény:
Antisystem Creative Commons License 2011-07-14 19:02:12 377

Jól összeszedtem, mi? :)

Egyébként az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata azt mondja az 1. pontban, hogy minden ember szabadnak születik, és egyenlő MÉLTÓSÁGA van. És szerintem ez így nagyon preciz megfogalmazás.

 

ÜdV

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!