Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-14 18:50:47 363

pedig belemehetnel,mert mindegyikunknel ez az alap..A masodik mondatoddal viszont vitatkoznek,mert siman lehetsz egyenloen hasznos a tarsadalom szamara egy mernokkel,mint ahogy mindenki lehet az a maga modjan......Es lehet haszontalan,sot eloskodo is a maga modjan

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-14 18:48:40 362

Nem egyenlőségről beszéltem, hanem társadalmi hasznosságról.

Én, mint kf.képesítésű munkás nem vagyok egyenlő a mérnökkel. Ezt egyértelműen mérni lehet.

De azért a genetikába nem mennék bele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!