|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-14 18:46:18
|
360
|
valoban...Cakhogy mas a genallomanya mindenkinek,mas a szocializacioja es masok a lehetosegei,mas a mentalitasa,igy senki nem egyenlo a masikkal |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-07-14 18:44:28
|
359
|
Mindenkiből ki lehet hozni valamekkora és valamilyen minőségű hasznos teljesítményt. A hogyanban rejlik a tudomány. |
|
Előzmény:
 |
Berlusz Móni
2011-07-14 18:21:59
|
357
|
de igen,va ertekes es ertektelen ember,csak ezt nem divat kinyilvanitani....Nem,nem igaz,hogy minden ember egyenlo
Szeritnem is.
És nagyon káros, ha ezt a komcsi egyenlősdi eszmét elültetjük az arra fogékonyakba. :( Már most látjuk az eredményét...
Nulla teljesítménnyel követelik ugyanazt a luxust maguknak, amit mások fáradságos munkával teremtenek elő.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|