Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-14 18:46:18 360

valoban...Cakhogy mas a genallomanya mindenkinek,mas a szocializacioja es masok a lehetosegei,mas a mentalitasa,igy senki nem egyenlo a masikkal

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-14 18:44:28 359

Mindenkiből ki lehet hozni valamekkora és valamilyen minőségű hasznos teljesítményt. A hogyanban rejlik a tudomány.

Előzmény:
Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-14 18:21:59 357

de igen,va ertekes es ertektelen ember,csak ezt nem divat kinyilvanitani....Nem,nem igaz,hogy minden ember egyenlo

 

 

Szeritnem is.

És nagyon káros, ha ezt a komcsi egyenlősdi eszmét elültetjük az arra fogékonyakba. :( Már most látjuk az eredményét...

 

Nulla teljesítménnyel követelik ugyanazt a luxust maguknak, amit mások fáradságos munkával teremtenek elő.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!