|
|
|
|
 |
Berlusz Móni
2011-07-14 18:21:59
|
357
|
de igen,va ertekes es ertektelen ember,csak ezt nem divat kinyilvanitani....Nem,nem igaz,hogy minden ember egyenlo
Szeritnem is.
És nagyon káros, ha ezt a komcsi egyenlősdi eszmét elültetjük az arra fogékonyakba. :( Már most látjuk az eredményét...
Nulla teljesítménnyel követelik ugyanazt a luxust maguknak, amit mások fáradságos munkával teremtenek elő.
|
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-14 18:05:59
|
356
|
ismerek rendkuvul bunko tobbdiplomast es rendkivul muvelt szakmunkast,ennek nem biztos,hogy koze van a tanultsaghoz...Egyaltalan nem nezem le a szakmunkasokat,sot nehanyat tobbre tartok sok diplomasnal..Azt hiszem felreertesz...Az igenyesseget kell belenevelni a gyerekeinkbe,legyen az kultura,sport vagy barmi,ami a jovojere hatassal lehet...
de igen,va ertekes es ertektelen ember,csak ezt nem divat kinyilvanitani....Nem,nem igaz,hogy minden ember egyenlo |
|
Előzmény:
 |
mamicska
2011-07-14 12:00:43
|
346
|
ez az a tipikus magasról nézvést...nem ember, aki nem tud ezt meg azt.
Nézz körül. Diplomásokkal Dunát lehet rekeszteni és egy jó szakmunkás többet fog keresni, mint egy sebész. A maguk helyén mindketten értéket képviselnek. Senkit nem fog érdekelni, hogy jártak-e zongorázni vagy nem.
Emlékeztetnélek arra, hogy az első generációs értelmiségiekre nem véletlenül mondják, hogy bennük van a legtöbb akarás. Lesznek műveltségbeli hiányosságaik. Pl. nem fogják tudni elemezni egy márkás bor összetételét vagy Barenboim stílusát stb. Le lehet majd ezért nézni őket ( az biztos nagyon jó érzés lehet, mert mit akar ez a szegény kis tahócska), de a szakmájukban általában maximalisták.
nincs értékes vagy értékesebb ember - szerintem "csak" ember van. Jó vagy rossz tulajdonságokkal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|