Keresés

Részletes keresés

Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-14 18:21:59 357

de igen,va ertekes es ertektelen ember,csak ezt nem divat kinyilvanitani....Nem,nem igaz,hogy minden ember egyenlo

 

 

Szeritnem is.

És nagyon káros, ha ezt a komcsi egyenlősdi eszmét elültetjük az arra fogékonyakba. :( Már most látjuk az eredményét...

 

Nulla teljesítménnyel követelik ugyanazt a luxust maguknak, amit mások fáradságos munkával teremtenek elő.

 

 

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-14 18:05:59 356

ismerek rendkuvul bunko tobbdiplomast es rendkivul muvelt szakmunkast,ennek nem biztos,hogy koze van a tanultsaghoz...Egyaltalan nem nezem le a szakmunkasokat,sot nehanyat tobbre tartok sok diplomasnal..Azt hiszem felreertesz...Az igenyesseget kell belenevelni a gyerekeinkbe,legyen az kultura,sport vagy barmi,ami a jovojere hatassal lehet...

 

de igen,va ertekes es ertektelen ember,csak ezt nem divat kinyilvanitani....Nem,nem igaz,hogy minden ember egyenlo

Előzmény:
mamicska Creative Commons License 2011-07-14 12:00:43 346

ez az a tipikus magasról nézvést...nem ember, aki nem tud ezt meg azt.

 

Nézz körül. Diplomásokkal Dunát lehet rekeszteni és egy jó szakmunkás többet fog keresni, mint egy sebész. A maguk helyén mindketten értéket képviselnek. Senkit nem fog érdekelni, hogy jártak-e zongorázni vagy nem.

 

Emlékeztetnélek arra, hogy az első generációs értelmiségiekre nem véletlenül mondják, hogy bennük van a legtöbb akarás. Lesznek műveltségbeli hiányosságaik. Pl. nem fogják tudni elemezni egy márkás bor összetételét vagy Barenboim stílusát stb. Le lehet majd ezért nézni őket ( az biztos nagyon jó érzés lehet, mert mit akar ez a szegény kis tahócska), de a szakmájukban általában maximalisták.

 

nincs értékes vagy értékesebb ember - szerintem "csak" ember van. Jó vagy rossz tulajdonságokkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!