Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2011-07-14 15:04:18 2702

Csak humornak szántam a kérdést.:) 

Érdekes egyébként (elég régen jártam erre, még a Mazsi időkben..:))  hogy mostanában nem esik szó a diafilm vagy a színes negatív "szűrőkről".  Pedig egyszer még CCD elé is tettem és akadtak vele éles képek :)

 

(A Picasa még mindig lelkesen küldi az értesítéseket, most néztem épp a bulgár albumodat. Ott van egy-két fotó, amit el tudnék képzelni infrában is..:)  )

Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2011-07-14 14:50:13 2701

Szia! Á, az a kép ott az illetőé, aki odarakta, illusztrációként mutattam, hogyan kellene kinéznie egy R72 szűrőnek, tehát hogy semmiképpen sem ND szűrőszerűnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!