|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
panabubus
2011-07-14 14:36:24
|
2700
|
Nekem is csak az r72-be fájt meg egy S5IS-be a művelet. Ahogy írod, csavarhúzó, kikapcsolot telefon/PC/TV + egy óra munka kb. A 350 Euró tényleg eléggé érdekes. Főleg, hogy a 20D-nél anno ugyanilyen technikai feltételekkel működött a zárcsere, ott meg csak a zárat kellett megvenni hozzá.
(viszont egy Powershot Pro1-nél így utólag inkább kifizettem volna a 150 $-os hirdetett díjat annak idején. Mert azon meg elvéreztem. Úgyhogy van azért rizikó a házi "kifőzdében") |
|
Előzmény:
 |
ZolaTeso
2011-06-22 18:08:01
|
2698
|
Nem semmi, azért 350 euro egy 10D átalakításáért... :) Nekem 10e forintba került a csereüveg. Csavarhúzóm meg volt... :)
Most meg átszereltem egy pofára ejtett Canon Ixus 100 IS-t. Szétesett az optika és megkaptam ingyen... Egész használható... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|