Keresés

Részletes keresés

Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-14 11:54:38 345

Akkor ez mit akart jelenteni...???

 

Hegedűt 40 évig nem vesz a kezébe

 

 

gondolom, csak elővetted volna, ha nem utálod meg!

 

Van három gyerekem (egyetemisták), és egyik sem döntötte rám 18 évesen a kaput. :-D

 

 

A hozzászólás:
mamicska Creative Commons License 2011-07-14 11:44:39 344

figyelj, azt hittem, hogy a tökéletes nevelésed következtében talán elnézést kérsz és nem rontod tovább a rólad alkotott képet. Nem sikerült megtenned. Jellemző.

 

mindent félreértettél, amit csak lehetett, de nem is vártam mást olyantól, akiben az empátia nyomokban sincs meg

 

a gyerek nem lázad, a gyerek tudomásul veszi azt, hogy amit a szülei mondanak az csak a javára szolgál - ha nincs gyereked, akkor erről fogalmad sem lehet.

 

Mucuska, mondta valaki, hogy megutáltam a zenét? Hááááháááá, ezen csak röhögni lehet, de jó hogy nem ismerjük egymást:))

 

 

Előzmény:
Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-14 10:06:55 341

Akkor megkésett kamaszlázadásod volt.

 

De miért gondolod, hogy mindenki így éli meg a gyerekkori különórákat....???

Nálunk a zene a mindennapok része volt.  A szüleim és barátaik rendszeresen összejöttek kamarazenélni, időnként hangversenyt is adtak. A nagymamám rendszeresen vitt az Operába meg a Zeneakadémiára - mégse utáltam meg a zenét...

És még folytathatnám.

Saját fura esetedből extrapolálsz. Fals következtetésre jutva.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!