|
|
|
|
 |
Berlusz Móni
2011-07-14 11:54:38
|
345
|
Akkor ez mit akart jelenteni...???
Hegedűt 40 évig nem vesz a kezébe
gondolom, csak elővetted volna, ha nem utálod meg!
Van három gyerekem (egyetemisták), és egyik sem döntötte rám 18 évesen a kaput. :-D
|
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-14 11:44:39
|
344
|
figyelj, azt hittem, hogy a tökéletes nevelésed következtében talán elnézést kérsz és nem rontod tovább a rólad alkotott képet. Nem sikerült megtenned. Jellemző.
mindent félreértettél, amit csak lehetett, de nem is vártam mást olyantól, akiben az empátia nyomokban sincs meg
a gyerek nem lázad, a gyerek tudomásul veszi azt, hogy amit a szülei mondanak az csak a javára szolgál - ha nincs gyereked, akkor erről fogalmad sem lehet.
Mucuska, mondta valaki, hogy megutáltam a zenét? Hááááháááá, ezen csak röhögni lehet, de jó hogy nem ismerjük egymást:))
|
|
Előzmény:
 |
Berlusz Móni
2011-07-14 10:06:55
|
341
|
Akkor megkésett kamaszlázadásod volt.
De miért gondolod, hogy mindenki így éli meg a gyerekkori különórákat....???
Nálunk a zene a mindennapok része volt. A szüleim és barátaik rendszeresen összejöttek kamarazenélni, időnként hangversenyt is adtak. A nagymamám rendszeresen vitt az Operába meg a Zeneakadémiára - mégse utáltam meg a zenét...
És még folytathatnám.
Saját fura esetedből extrapolálsz. Fals következtetésre jutva.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|