Beteg vízió, amit itt leírsz...
OK, megértem, hogy neked nem lehetett részed ilyesmiben, és ez frusztráltságot okozott...
De ne akard már bemagyarázni, hogy aki kiskorában zongorázott, nyelvórákra járt, balettra, sportra - az mind meghasonlott, élhetetlen, 40-éves koráig rebellis kamasz lesz...
Fogalmad sincs arról, amiről beszélsz!
Én ilyen környezetben nőttem fel, mondhatni szegregáltan :-DDDD, és érdekes módon egyetlen egy élhetetlen, frusztrált rokonom-ismerősöm-barátom sincs. Sőt! Szinte mindenki elismert szakember, jóval átlagon felüli anyagi körülmények között.
Lehet, hogy "alulról nézve" úgy látszott, és te ezt vélted látni, de a valóság másmilyen. :-)
|