|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-14 07:19:28
|
334
|
te is tudod,hogy nem szelsosegekrol van szo,hanem a LEHETOSEGROL,amit megad,ha ismeri a szamitogepet,tud nyelveket,eleve olyan elonnyel indul,ami soha nem potolhato..Egy mas eletformat tapasztal meg,masok lesznek az igenyei es az elvarasai,talan nem elegszik meg egy minimummal,hanem mert tudja,milyen joletben elni,torekszik ra maga is |
|
 |
Berlusz Móni
2011-07-13 21:54:11
|
332
|
Beteg vízió, amit itt leírsz...
OK, megértem, hogy neked nem lehetett részed ilyesmiben, és ez frusztráltságot okozott...
De ne akard már bemagyarázni, hogy aki kiskorában zongorázott, nyelvórákra járt, balettra, sportra - az mind meghasonlott, élhetetlen, 40-éves koráig rebellis kamasz lesz...
Fogalmad sincs arról, amiről beszélsz!
Én ilyen környezetben nőttem fel, mondhatni szegregáltan :-DDDD, és érdekes módon egyetlen egy élhetetlen, frusztrált rokonom-ismerősöm-barátom sincs. Sőt! Szinte mindenki elismert szakember, jóval átlagon felüli anyagi körülmények között.
Lehet, hogy "alulról nézve" úgy látszott, és te ezt vélted látni, de a valóság másmilyen. :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-13 21:42:21
|
331
|
már hiányoltalak:)
( mintha a saját néhai rebellis énemmel vitatkoznék:))
adott egy kisvárosi csemete, aki ki sem látszik a mindenféle külön órákból. Bálett, hegeda, énekkar, német, francia, kamarazene...és csinálja a hülyéje engedelmesen, ráadásul kitűnő tanuló. Sok értelmét nem látja a dolgoknak, de a szülők óhaja szent - 18 éves koráig. Akkor úgy rúg fel mindent, hogy recsegve dől össze a mintagyerek szobra. Örökre.
Évekig tart, amíg megtanul "élni". Hegedűt 40 évig nem vesz a kezébe és amikor újra megpróbálkozik, akkora már a kottaolvasást is elfelejtette.
és semmit sem bánt meg:))
nézőpont kérdése, hogy mennyire segítette őt az, hogy szinte nem is volt gyerek - ezt persze akkor nem érezte, de felnőttként már tudja. A sajátjait már másként nevelte - ők sokkal jobban jártak:) |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-13 21:10:28
|
329
|
miert,szerinted,hogy tud zongorazni,az mar nem azt jelenti eleve?:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|