Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-13 21:24:38 330

Drága jó Istenem, honnan tudod, hogy bal oldalról...? Ezen a fóbián már csak röhögni tudok:))

 

 

A hozzászólás:
Berlusz Móni Creative Commons License 2011-07-13 20:39:01 328

Igen, mostanában ezt elég sok topikon elő szokták ráncigálni bal oldalról... :))))

 

Ha ez így lenne, az én komplett családom, három generációra visszamenőleg életképtelen lenne/lett volna.

 

:-DDD

 

 

Előzmény:
Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2011-07-13 19:55:42 324

Nyilván a klasszikus polgári családban felnövő orvos, tanár, ügyvéd, mérnök gyerekek az életképtelenek ...

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!