|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-13 21:10:28
|
329
|
miert,szerinted,hogy tud zongorazni,az mar nem azt jelenti eleve?:) |
|
 |
Berlusz Móni
2011-07-13 20:39:01
|
328
|
Igen, mostanában ezt elég sok topikon elő szokták ráncigálni bal oldalról... :))))
Ha ez így lenne, az én komplett családom, három generációra visszamenőleg életképtelen lenne/lett volna.
:-DDD
|
|
A hozzászólás:
 |
Nagykovácsi Bácsi
2011-07-13 19:55:42
|
324
|
Nyilván a klasszikus polgári családban felnövő orvos, tanár, ügyvéd, mérnök gyerekek az életképtelenek ...
:-) |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-13 19:07:57
|
323
|
valaha valaki csinalt egy olyan felmerest,hogy az a gyerek,akinek megadatott,hogy kicsi kora ota nyelvet tanulhat,sportolhat,eletkeptelenebb annal,aki a rongylabdat rugja a grundon,es nincs egy konyv a hazban,vagy ez is csak valami altalanositas? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|