Keresés

Részletes keresés

Antisystem Creative Commons License 2011-07-14 08:48:19 337

OK, értem én... csak képzeld el ezt társadalmilag, ha mindenki egyre kevesebb delláért vállal el egyre rosszabb melókat...

 

ÜdV

A hozzászólás:
Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2011-07-13 16:17:59 321

Természetesen addig, amíg nincs jobb. Áthidaló megoldásként.

Előzmény:
Antisystem Creative Commons License 2011-07-13 13:55:13 319

 Ha kell akkor fele pénzért, szar melót.

Ha mindenki megfogadná a tanácsod és ezt az utat követné, mi történne szerinted? Nert szerintem az, hogy a társadalom 90%-ának folyamatosan egyre rosszabb lenne...

 

ÜdV

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!