Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011-07-14 23:35:49 1109

Helyes.

A hozzászólás:
kiwancsi Creative Commons License 2011-07-13 14:27:24 1106

Macska hozzánk nem nagyon jön. Eddig még mind póruljárt, aki megpróbálta, az egyik nagyon.

Kutyu vigyáz a rigókra. Nem bántja a kicsiket sem, megtanulta hogy a mienk. Sünit is csak azért ugatja, mert az nem játszik vele.

Előzmény:
kiwancsi Creative Commons License 2011-07-13 14:24:40 1105

Amelyik csirkét megeszem, az meg sem született volna ha nem akarom megenni:-)

A rigókat viszont nem a siklónak etetem egész évben.

Az nem biztos hogy mind a sikló ette meg a madarakat, most van a fészekelhagyás ideje, és a rigó kilöki a fészekből a kicsinyeit, majd azok pár napig bokrok alján bújkálnak (a szülők még akkor is etetik őket, eközben megtanulnak fölszállni.

Én kettőt megmentettem, fölvettem a betonról és elvittem a sövény aljába. Tegnap még látták az egyiket. Sajnos a kapu fölött fészkeltek(trombitafolyondárban), és így nagyon rossz helyre pottyantak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!