|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-07-14 23:35:49
|
1109
|
Helyes. |
|
A hozzászólás:
 |
kiwancsi
2011-07-13 14:27:24
|
1106
|
Macska hozzánk nem nagyon jön. Eddig még mind póruljárt, aki megpróbálta, az egyik nagyon.
Kutyu vigyáz a rigókra. Nem bántja a kicsiket sem, megtanulta hogy a mienk. Sünit is csak azért ugatja, mert az nem játszik vele. |
|
Előzmény:
 |
kiwancsi
2011-07-13 14:24:40
|
1105
|
Amelyik csirkét megeszem, az meg sem született volna ha nem akarom megenni:-)
A rigókat viszont nem a siklónak etetem egész évben.
Az nem biztos hogy mind a sikló ette meg a madarakat, most van a fészekelhagyás ideje, és a rigó kilöki a fészekből a kicsinyeit, majd azok pár napig bokrok alján bújkálnak (a szülők még akkor is etetik őket, eközben megtanulnak fölszállni.
Én kettőt megmentettem, fölvettem a betonról és elvittem a sövény aljába. Tegnap még látták az egyiket. Sajnos a kapu fölött fészkeltek(trombitafolyondárban), és így nagyon rossz helyre pottyantak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|