|
|
|
|
 |
Nagykovácsi Bácsi
2011-07-13 16:17:59
|
321
|
Természetesen addig, amíg nincs jobb. Áthidaló megoldásként. |
|
A hozzászólás:
 |
Antisystem
2011-07-13 13:55:13
|
319
|
Ha kell akkor fele pénzért, szar melót.
Ha mindenki megfogadná a tanácsod és ezt az utat követné, mi történne szerinted? Nert szerintem az, hogy a társadalom 90%-ának folyamatosan egyre rosszabb lenne...
ÜdV |
|
Előzmény:
 |
Nagykovácsi Bácsi
2011-07-13 12:23:48
|
310
|
Apa menjen dolgozni. Ha kell akkor fele pénzért, szar melót. Nem tudnék otthon ücsörögni így! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|