|
|
|
|
 |
kiwancsi
2011-07-13 14:24:40
|
1105
|
Amelyik csirkét megeszem, az meg sem született volna ha nem akarom megenni:-)
A rigókat viszont nem a siklónak etetem egész évben.
Az nem biztos hogy mind a sikló ette meg a madarakat, most van a fészekelhagyás ideje, és a rigó kilöki a fészekből a kicsinyeit, majd azok pár napig bokrok alján bújkálnak (a szülők még akkor is etetik őket, eközben megtanulnak fölszállni.
Én kettőt megmentettem, fölvettem a betonról és elvittem a sövény aljába. Tegnap még látták az egyiket. Sajnos a kapu fölött fészkeltek(trombitafolyondárban), és így nagyon rossz helyre pottyantak. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2011-07-13 11:53:23
|
1104
|
Te is szívesebben eszel csirkét, mint patkányt. :-)
A sikló megeszi a madárfiókákat, ez a természet rendje. (Ellentétben a házimacskával, mely nem egy-két fészekaljat pusztít el egy évben, hanem több tucatnyit, és sokszor meg sem eszi őket.) |
|
Előzmény:
 |
kiwancsi
2011-07-13 09:04:17
|
1101
|
A két rohadék patkányt(pedig nem voltak még nagyok-patkánynak) azért nem ette meg, csak a rigófiókát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|