|
|
|
|
 |
Nagykovácsi Bácsi
2011-07-13 11:55:00
|
302
|
Persze, a krach beüthet, de azért olyan szinten ritkán. Azok speciális esetek, itt kár is ötletelni rajta.
De ha van egy jó alap(van akarás és szorgalom), ami még azért a többségnek elérhető, akkor teljesíthető amit leírtam. |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-13 11:47:17
|
301
|
már majdnem leírtam, hogy igazad van, de nem lehetne ezen finomítani?
kerülhet az ember olyan helyzetbe - mondjuk átmenetileg - amikor magát sem tudja eltartani, sőt ellátni sem. Akkor mi van?
|
|
Előzmény:
 |
Nagykovácsi Bácsi
2011-07-13 11:22:21
|
298
|
Pont erről van szó. Innentől meg miről szól a topic?
Azt lehet mondani, hogy felelőtlen az, aki magát sem képes önerőből eltartani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|