Keresés

Részletes keresés

Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2011-07-13 11:55:00 302

Persze, a krach beüthet, de azért olyan szinten ritkán. Azok speciális esetek, itt kár is ötletelni rajta.

De ha van egy jó alap(van akarás és szorgalom), ami még azért a többségnek elérhető, akkor teljesíthető amit leírtam.

A hozzászólás:
mamicska Creative Commons License 2011-07-13 11:47:17 301

már majdnem leírtam, hogy igazad van, de nem lehetne ezen finomítani?

 

kerülhet az ember olyan helyzetbe - mondjuk átmenetileg - amikor magát sem tudja eltartani, sőt ellátni sem. Akkor mi van?

 

Előzmény:
Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2011-07-13 11:22:21 298

Pont erről van szó. Innentől meg miről szól a topic?

Azt lehet mondani, hogy felelőtlen az, aki magát sem képes önerőből eltartani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!