Keresés

Részletes keresés

kiwancsi Creative Commons License 2011-07-13 14:30:04 1107

Pedig ez úgy néz ki hogy nálunk lakik. Láthatod a gyerekkori képét is, a férjem meg szokta látni amint elhúz valamerre.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-07-13 11:29:53 1102

Nálunk is megette az egész fészekaljat. Mondjuk nem láttuk, csak késő este csattogtak a rigó szülők és másnapra üres volt a fészek. Megbocsájtottunk neki. ;)

Kárpótolva lettünk. Idén olyan közel fészkelt a rigónk, hogy a teraszunkról néztük a nevelést. :)

Csak türelem a természet helyreállítja az egyensúlyt. 

Sztem egy erdeisiklót lehetetlen odaszoktatni bárhova. Örülni kell neki. 

A viperákkal meg az a helyzet, hogy előbb elmenekül, mintsem eszrevennéd. Ha esetleg látsz egyet, figyeld meg szép csendben, tuti nem fog megtámadni. 

Ok nélkül félnek a viperáktól, mikor hallottál utoljára halálos balesetről? :)

Én a mérgesgombától jobban félek, főleg ha ráncolja a homlokát.  ;D

 

Előzmény:
kiwancsi Creative Commons License 2011-07-13 09:04:17 1101

A két rohadék patkányt(pedig nem voltak még nagyok-patkánynak) azért nem ette meg, csak a rigófiókát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!