Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-13 11:47:17 301

már majdnem leírtam, hogy igazad van, de nem lehetne ezen finomítani?

 

kerülhet az ember olyan helyzetbe - mondjuk átmenetileg - amikor magát sem tudja eltartani, sőt ellátni sem. Akkor mi van?

 

A hozzászólás:
Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2011-07-13 11:22:21 298

Pont erről van szó. Innentől meg miről szól a topic?

Azt lehet mondani, hogy felelőtlen az, aki magát sem képes önerőből eltartani.

Előzmény:
mamicska Creative Commons License 2011-07-13 11:16:07 297

nem

 

meg lehet határozni szerinted?

 

én nem érzem magam szegénynek, de más szemében már majdnem azok vagyunk - na ilyenkor mit mondjon az ember?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!