|
|
|
|
 |
mamicska
2011-07-13 11:47:17
|
301
|
már majdnem leírtam, hogy igazad van, de nem lehetne ezen finomítani?
kerülhet az ember olyan helyzetbe - mondjuk átmenetileg - amikor magát sem tudja eltartani, sőt ellátni sem. Akkor mi van?
|
|
A hozzászólás:
 |
Nagykovácsi Bácsi
2011-07-13 11:22:21
|
298
|
Pont erről van szó. Innentől meg miről szól a topic?
Azt lehet mondani, hogy felelőtlen az, aki magát sem képes önerőből eltartani. |
|
Előzmény:
 |
mamicska
2011-07-13 11:16:07
|
297
|
nem
meg lehet határozni szerinted?
én nem érzem magam szegénynek, de más szemében már majdnem azok vagyunk - na ilyenkor mit mondjon az ember? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|