Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-13 11:16:07 297

nem

 

meg lehet határozni szerinted?

 

én nem érzem magam szegénynek, de más szemében már majdnem azok vagyunk - na ilyenkor mit mondjon az ember?

A hozzászólás:
Nagykovácsi Bácsi Creative Commons License 2011-07-13 11:13:15 295

Az már definiálva lett itt, ki a szegény?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!