|
|
|
|
 |
puppy82
2011-07-13 11:12:31
|
294
|
igen, a köznyelv szerint én is proli vagyok. viszont ma a proli nem szül, mert már alsó határon súrolja a mélyszegénységet. |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-13 11:11:16
|
293
|
ez az egyik véglet
a másik meg az, amikor valaki a saját kényelme és mondjuk a legújabb autómárka megvétele miatt nem hajlandó gyerekeket szülni - módja lenne rá. Igaz?
na. szóval zárjuk ki a két végletet és akkor elérkezünk egy - régen úgy mondták, hogy "tisztes szegénység" - olyan ponthoz, amiről már előítéletektől mentesen lehet vitatkozni.
Ezt a kategóriát nagyon jól ismerem:) |
|
Előzmény:
 |
puppy82
2011-07-13 10:03:07
|
290
|
bűn-e? én marha pipa vagyok, amikor azt látom a tévében, vagy éppen az oviban, hogy az egy éves kistesó eszi meg az ovis nővérének az uzsiját, mert nem futja rá. És persze útban van a harmadik is. minden hétvégén uzsonna csomagot kapnak, mert otthon nincs mit enni. ép eszű nő nem képes végignézni, hogy éhezik a gyereke!!!! és mégis szül.....
születnek a gyerekek a roskadozó önkényesen elfoglalt romokba, se tisztálkodási lehetőség, se semmi. hepatitisz fertőzések és még lehetne sorolni.
hogy bűn-e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|