Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-13 11:11:16 293

ez az egyik véglet

 

a másik meg az, amikor valaki a saját kényelme és mondjuk a legújabb autómárka megvétele miatt nem hajlandó gyerekeket szülni - módja lenne rá. Igaz?

 

na. szóval zárjuk ki a két végletet és akkor elérkezünk egy - régen úgy mondták, hogy "tisztes szegénység" - olyan ponthoz, amiről már előítéletektől mentesen lehet vitatkozni.

 

Ezt a kategóriát nagyon jól ismerem:)

A hozzászólás:
puppy82 Creative Commons License 2011-07-13 10:03:07 290

bűn-e? én marha pipa vagyok, amikor azt látom a tévében, vagy éppen az oviban, hogy az egy éves kistesó eszi meg az ovis nővérének az uzsiját, mert nem futja rá. És persze útban van a harmadik is. minden hétvégén uzsonna csomagot kapnak, mert otthon nincs mit enni. ép eszű nő nem képes végignézni, hogy éhezik a gyereke!!!! és mégis szül.....

születnek a gyerekek a roskadozó önkényesen elfoglalt romokba, se tisztálkodási lehetőség, se semmi. hepatitisz fertőzések és még lehetne sorolni.

hogy bűn-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!