Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-13 09:58:02 289

ááááááá!!!! ha sok örömöm van, akkor mennyit érek?:)

A hozzászólás:
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2011-07-13 09:50:31 287

"Bűn-e szegényen gyermeket szülni?"

 

Ugyan bűnnek éppen nem bűn, de amióta tudjuk, hogy: "az ember annyit ér, mint amennyije van" /Lázár János, FiDeSz/ azóta erősen meggondolandó.

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!