Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-13 09:56:37 288

mert a szegénység nem egyenlő az igénytelenséggel és a bunkósággal - sokan azt hiszik:(

 

(nem jó fej, mert használt kis vacak autója van, nem virítanak rajta a pinkes nájloncuccok, nem rázza a valagát hétvégeken valamelyik divatos szórakozóhelyen és egyáltaláááán, pfujjj hogy néz ki!!!:))

 

jah kérem, a divat zabálja a pízt:)

A hozzászólás:
horex Creative Commons License 2011-07-13 09:46:03 286

Szegényen?

Nézzünk egy extrém esetet, tv-ben is volt,vak házaspár szült gyereket

Biztos hogy nem milliomosok voltak és az is biztos hogy sokkal több kinlódással nevelik fel mint a legszegényebb ember

És mégis vállalják, végigcsinálják

Az ilyet nagyon csodálom

 

by horex

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!