|
|
|
|
 |
mamicska
2011-07-13 09:56:37
|
288
|
mert a szegénység nem egyenlő az igénytelenséggel és a bunkósággal - sokan azt hiszik:(
(nem jó fej, mert használt kis vacak autója van, nem virítanak rajta a pinkes nájloncuccok, nem rázza a valagát hétvégeken valamelyik divatos szórakozóhelyen és egyáltaláááán, pfujjj hogy néz ki!!!:))
jah kérem, a divat zabálja a pízt:) |
|
A hozzászólás:
 |
horex
2011-07-13 09:46:03
|
286
|
Szegényen?
Nézzünk egy extrém esetet, tv-ben is volt,vak házaspár szült gyereket
Biztos hogy nem milliomosok voltak és az is biztos hogy sokkal több kinlódással nevelik fel mint a legszegényebb ember
És mégis vállalják, végigcsinálják
Az ilyet nagyon csodálom
by horex |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|