|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-07-13 11:53:23
|
1104
|
Te is szívesebben eszel csirkét, mint patkányt. :-)
A sikló megeszi a madárfiókákat, ez a természet rendje. (Ellentétben a házimacskával, mely nem egy-két fészekaljat pusztít el egy évben, hanem több tucatnyit, és sokszor meg sem eszi őket.) |
|
 |
Törölt nick
2011-07-13 11:29:53
|
1102
|
Nálunk is megette az egész fészekaljat. Mondjuk nem láttuk, csak késő este csattogtak a rigó szülők és másnapra üres volt a fészek. Megbocsájtottunk neki. ;)
Kárpótolva lettünk. Idén olyan közel fészkelt a rigónk, hogy a teraszunkról néztük a nevelést. :)
Csak türelem a természet helyreállítja az egyensúlyt.
Sztem egy erdeisiklót lehetetlen odaszoktatni bárhova. Örülni kell neki.
A viperákkal meg az a helyzet, hogy előbb elmenekül, mintsem eszrevennéd. Ha esetleg látsz egyet, figyeld meg szép csendben, tuti nem fog megtámadni.
Ok nélkül félnek a viperáktól, mikor hallottál utoljára halálos balesetről? :)
Én a mérgesgombától jobban félek, főleg ha ráncolja a homlokát. ;D
|
|
A hozzászólás:
 |
kiwancsi
2011-07-13 09:04:17
|
1101
|
A két rohadék patkányt(pedig nem voltak még nagyok-patkánynak) azért nem ette meg, csak a rigófiókát. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|