Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011-07-13 11:51:02 1103

Mert félénk, visszahúzódó állat, és alig van belőle. Szerintem Magyarországon évtizedek óta nem is ért embert a természetben viperamarás. De lehet, hogy tévedek.

A hozzászólás:
kiwancsi Creative Commons License 2011-07-13 08:58:02 1100

A viperától miért nem?

Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2011-07-13 01:02:39 1099

Semennyire. Alapvetően Magyarországon egyetlen kétéltűtől és hüllőtől sem kell félteni a gyerekeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!