Keresés

Részletes keresés

kiwancsi Creative Commons License 2011-07-13 08:58:02 1100

A viperától miért nem?

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2011-07-13 01:02:39 1099

Semennyire. Alapvetően Magyarországon egyetlen kétéltűtől és hüllőtől sem kell félteni a gyerekeket.

Előzmény:
kiwancsi Creative Commons License 2011-07-12 11:57:10 1096

Nem gondoltam hogy leopárd lenne, inkább csak nem tudom mennyire kell féltenem tőle a kicsi unokáimat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!