Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 21:39:11 282

eszemben sincs,ha megnezed,egy szoval nem allitottam ilyet...Ez nem szin kerdese,hanem eletformae

A hozzászólás:
mamicska Creative Commons License 2011-07-12 21:37:09 281

kezdettől tudtam, hogy ebből a topikból is cigányozóst akartok csinálni - sikerül, erre ma nagy a kereslet, de tévedsz ha azt hiszed, hogy mások nem szegények. Egyre többen vannak...még hallgatnak, mert nehéz beismerni hogy baromi nagyot tévedtek.

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 19:16:21 272

de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!