|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 21:39:11
|
282
|
eszemben sincs,ha megnezed,egy szoval nem allitottam ilyet...Ez nem szin kerdese,hanem eletformae |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-12 21:37:09
|
281
|
kezdettől tudtam, hogy ebből a topikból is cigányozóst akartok csinálni - sikerül, erre ma nagy a kereslet, de tévedsz ha azt hiszed, hogy mások nem szegények. Egyre többen vannak...még hallgatnak, mert nehéz beismerni hogy baromi nagyot tévedtek. |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 19:16:21
|
272
|
de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|