Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 21:27:10 280

nekem mondod a 3 gyerekemmel??? Igencsak felismerem a korulmenyek valtozasat 85-tol mostanaig

A hozzászólás:
kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 21:24:55 279

korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak"

 

Amióta élek ezt hallom: még egy kicsit rossz, csak még egy kicsit kell elviselni, azután itt a kánaán. És mégis születnek,felnevelkednek gyerekek, mert vannak akiknek a pohár nem félig üres, hanem félig tele.

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 21:16:54 277

nem is panaszkeppen mondom,tudom,ez a gyerekvallalassal egyutt jar.Csakhogy a korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak a javulas helyett,ezert esznel kell lenni....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!