|
|
|
|
 |
kalóczy
2011-07-12 21:24:55
|
279
|
korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak"
Amióta élek ezt hallom: még egy kicsit rossz, csak még egy kicsit kell elviselni, azután itt a kánaán. És mégis születnek,felnevelkednek gyerekek, mert vannak akiknek a pohár nem félig üres, hanem félig tele. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 21:16:54
|
277
|
nem is panaszkeppen mondom,tudom,ez a gyerekvallalassal egyutt jar.Csakhogy a korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak a javulas helyett,ezert esznel kell lenni.... |
|
Előzmény:
 |
kalóczy
2011-07-12 20:48:28
|
276
|
Gabi ezt mindenki végigcsinálja, és mindig meg kellett valahol spórolni.
Sokszor látom a segélyen lévő cigányasszonyokat A tv-ben panaszkodni a megélhetésre. Mindnek be van festve a haja, dohányoznak, játékgépeznek, isznak.
Miből? Nem lehetne iskolatáskát is venni egy évben egyszer? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|