Keresés

Részletes keresés

kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 21:24:55 279

korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak"

 

Amióta élek ezt hallom: még egy kicsit rossz, csak még egy kicsit kell elviselni, azután itt a kánaán. És mégis születnek,felnevelkednek gyerekek, mert vannak akiknek a pohár nem félig üres, hanem félig tele.

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 21:16:54 277

nem is panaszkeppen mondom,tudom,ez a gyerekvallalassal egyutt jar.Csakhogy a korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak a javulas helyett,ezert esznel kell lenni....

Előzmény:
kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 20:48:28 276

Gabi ezt mindenki végigcsinálja, és mindig meg kellett valahol spórolni.

Sokszor látom a segélyen lévő cigányasszonyokat A tv-ben panaszkodni a megélhetésre. Mindnek be van festve a haja, dohányoznak, játékgépeznek, isznak.

Miből? Nem lehetne iskolatáskát is venni egy évben egyszer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!