Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 21:16:54 277

nem is panaszkeppen mondom,tudom,ez a gyerekvallalassal egyutt jar.Csakhogy a korulmenyek folyamatosan rosszabbodnak a javulas helyett,ezert esznel kell lenni....

A hozzászólás:
kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 20:48:28 276

Gabi ezt mindenki végigcsinálja, és mindig meg kellett valahol spórolni.

Sokszor látom a segélyen lévő cigányasszonyokat A tv-ben panaszkodni a megélhetésre. Mindnek be van festve a haja, dohányoznak, játékgépeznek, isznak.

Miből? Nem lehetne iskolatáskát is venni egy évben egyszer?

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:21:01 269

azert felhivom am a figyelmet,hogy meg a legkevesebb,amit megesznek...De egy iskolakezdes kesz anyagi csod,csak most a harmadikos konyvei lesznek 15e es akkor meg nem vettem egy nyamvadt vonalzot sem...Semmi luxus,csak a legszuksegesebbek...A budos legkisebb,meg no,mint akit huznak es kethavonta novi ki a komplett ruhatarat.....Ne mondja nekem senki,hogy ezek luxuskiadasok es elkenyeztetett kis szarzsakok lesznek,ha nem bokaig ero gatyaban jarnak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!