|
|
|
|
 |
mamicska
2011-07-12 21:37:09
|
281
|
kezdettől tudtam, hogy ebből a topikból is cigányozóst akartok csinálni - sikerül, erre ma nagy a kereslet, de tévedsz ha azt hiszed, hogy mások nem szegények. Egyre többen vannak...még hallgatnak, mert nehéz beismerni hogy baromi nagyot tévedtek. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 19:16:21
|
272
|
de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt.... |
|
Előzmény:
 |
mamicska
2011-07-12 19:09:54
|
270
|
szerinted ez verseny? Érdekel engem, hogy te mit tudsz adni vagy mit nem?
Semmi közömön kívül nem is érdekel.
nálunk minimalista élet ment, maximálisat hoztak ki belőle. Rég volt, 40 évesek múltak, lesznek. Nem vált kárukra a "szegénység". Én már mondhatom - apjukkal együtt, hogy jól csináltuk vagy jó volt a nyersanyag:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|