Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-12 21:37:09 281

kezdettől tudtam, hogy ebből a topikból is cigányozóst akartok csinálni - sikerül, erre ma nagy a kereslet, de tévedsz ha azt hiszed, hogy mások nem szegények. Egyre többen vannak...még hallgatnak, mert nehéz beismerni hogy baromi nagyot tévedtek.

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 19:16:21 272

de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt....

Előzmény:
mamicska Creative Commons License 2011-07-12 19:09:54 270

szerinted ez verseny? Érdekel engem, hogy te mit tudsz adni vagy mit nem?

Semmi közömön kívül nem is érdekel.

 

nálunk minimalista élet ment, maximálisat hoztak ki belőle. Rég volt, 40 évesek múltak, lesznek. Nem vált kárukra a "szegénység". Én már mondhatom - apjukkal együtt, hogy jól csináltuk vagy jó volt a nyersanyag:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!