|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 19:16:21
|
272
|
de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt.... |
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 19:15:07
|
271
|
nem,nem verseny,eppen ezert ertem a kategorikus velemenyedet az eletkeptelen generaciorol...Persze,vannak olyanok is,de nem csak ezen mulik.. |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-12 19:09:54
|
270
|
szerinted ez verseny? Érdekel engem, hogy te mit tudsz adni vagy mit nem?
Semmi közömön kívül nem is érdekel.
nálunk minimalista élet ment, maximálisat hoztak ki belőle. Rég volt, 40 évesek múltak, lesznek. Nem vált kárukra a "szegénység". Én már mondhatom - apjukkal együtt, hogy jól csináltuk vagy jó volt a nyersanyag:) |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:09:25
|
260
|
tudod,igen,az enyemek jarnak taborba,kulonorakra es voltak mar atengernel is es ha rajtam mulik,lesznek is.Megkapjak a Nike-t vagy az uj telefont,mert EN igy tartom jonak es szerintem senkinek semmi koze ahhoz,hogy mire koltom a fizetesemet....Ettol fuggetlenul a gyerekeim onalloak es igencsak eletkepesek:)
Sajnos tulzasokba nem tudok esni,mert korlatozottak a lehetosegeim,de ha tehetnem ,esnek |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|