Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 19:16:21 272

de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt....

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 19:15:07 271

nem,nem verseny,eppen ezert ertem a kategorikus velemenyedet az eletkeptelen generaciorol...Persze,vannak olyanok is,de nem csak ezen mulik..

A hozzászólás:
mamicska Creative Commons License 2011-07-12 19:09:54 270

szerinted ez verseny? Érdekel engem, hogy te mit tudsz adni vagy mit nem?

Semmi közömön kívül nem is érdekel.

 

nálunk minimalista élet ment, maximálisat hoztak ki belőle. Rég volt, 40 évesek múltak, lesznek. Nem vált kárukra a "szegénység". Én már mondhatom - apjukkal együtt, hogy jól csináltuk vagy jó volt a nyersanyag:)

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:09:25 260

tudod,igen,az enyemek jarnak taborba,kulonorakra es voltak mar atengernel is es ha rajtam mulik,lesznek is.Megkapjak a Nike-t vagy az uj telefont,mert EN igy tartom jonak es szerintem senkinek semmi koze ahhoz,hogy mire koltom a fizetesemet....Ettol fuggetlenul a gyerekeim onalloak es igencsak eletkepesek:)

 

Sajnos tulzasokba nem tudok esni,mert korlatozottak a lehetosegeim,de ha tehetnem ,esnek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!