|
|
|
|
 |
kalóczy
2011-07-12 20:48:28
|
276
|
Gabi ezt mindenki végigcsinálja, és mindig meg kellett valahol spórolni.
Sokszor látom a segélyen lévő cigányasszonyokat A tv-ben panaszkodni a megélhetésre. Mindnek be van festve a haja, dohányoznak, játékgépeznek, isznak.
Miből? Nem lehetne iskolatáskát is venni egy évben egyszer? |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:21:01
|
269
|
azert felhivom am a figyelmet,hogy meg a legkevesebb,amit megesznek...De egy iskolakezdes kesz anyagi csod,csak most a harmadikos konyvei lesznek 15e es akkor meg nem vettem egy nyamvadt vonalzot sem...Semmi luxus,csak a legszuksegesebbek...A budos legkisebb,meg no,mint akit huznak es kethavonta novi ki a komplett ruhatarat.....Ne mondja nekem senki,hogy ezek luxuskiadasok es elkenyeztetett kis szarzsakok lesznek,ha nem bokaig ero gatyaban jarnak |
|
Előzmény:
 |
kalóczy
2011-07-12 18:15:36
|
265
|
Nem adsz neki elfoglaltságot. Ha az embert igazán érdekli valaki , elfelejtkezik a kajáról. Én a polfórumot is fogyinak használom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|