Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:21:01 269

azert felhivom am a figyelmet,hogy meg a legkevesebb,amit megesznek...De egy iskolakezdes kesz anyagi csod,csak most a harmadikos konyvei lesznek 15e es akkor meg nem vettem egy nyamvadt vonalzot sem...Semmi luxus,csak a legszuksegesebbek...A budos legkisebb,meg no,mint akit huznak es kethavonta novi ki a komplett ruhatarat.....Ne mondja nekem senki,hogy ezek luxuskiadasok es elkenyeztetett kis szarzsakok lesznek,ha nem bokaig ero gatyaban jarnak

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:17:06 266

szep szerenyen megkerdezhetem,volt-e mar 18 eves fiad??:)

A hozzászólás:
kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 18:15:36 265

Nem adsz neki elfoglaltságot. Ha az embert igazán érdekli valaki , elfelejtkezik a kajáról. Én a polfórumot is fogyinak használom.

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:13:47 264

kolcsonadjam  a kamaszomat,aki kepes leenni a fejemrol a hajamat??:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!