|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:21:01
|
269
|
azert felhivom am a figyelmet,hogy meg a legkevesebb,amit megesznek...De egy iskolakezdes kesz anyagi csod,csak most a harmadikos konyvei lesznek 15e es akkor meg nem vettem egy nyamvadt vonalzot sem...Semmi luxus,csak a legszuksegesebbek...A budos legkisebb,meg no,mint akit huznak es kethavonta novi ki a komplett ruhatarat.....Ne mondja nekem senki,hogy ezek luxuskiadasok es elkenyeztetett kis szarzsakok lesznek,ha nem bokaig ero gatyaban jarnak |
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:17:06
|
266
|
szep szerenyen megkerdezhetem,volt-e mar 18 eves fiad??:) |
|
A hozzászólás:
 |
kalóczy
2011-07-12 18:15:36
|
265
|
Nem adsz neki elfoglaltságot. Ha az embert igazán érdekli valaki , elfelejtkezik a kajáról. Én a polfórumot is fogyinak használom. |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:13:47
|
264
|
kolcsonadjam a kamaszomat,aki kepes leenni a fejemrol a hajamat??:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|