Keresés

Részletes keresés

kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 18:15:36 265

Nem adsz neki elfoglaltságot. Ha az embert igazán érdekli valaki , elfelejtkezik a kajáról. Én a polfórumot is fogyinak használom.

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:13:47 264

kolcsonadjam  a kamaszomat,aki kepes leenni a fejemrol a hajamat??:))

Előzmény:
kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 18:12:44 262

Én nem emlékszem, hogy gyerekkoromban valaha éhes voltam, de ha ebédelni kellett, amikor a többiek már kinn játszottak, a gombóctól nem ment le a falat a torkomon. Egyébként mind1 volt mi a kaja, csak szabaduljak már.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!