|
|
|
|
 |
kalóczy
2011-07-12 18:12:44
|
262
|
Én nem emlékszem, hogy gyerekkoromban valaha éhes voltam, de ha ebédelni kellett, amikor a többiek már kinn játszottak, a gombóctól nem ment le a falat a torkomon. Egyébként mind1 volt mi a kaja, csak szabaduljak már. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:10:19
|
261
|
csak abbol a szempontbol kozhely,hogy igenis van egy minimum,amit teljesiteni kell ahhoz,hogy ez igy mukodjon..Szeretheted te a gyerekedet,ha nincs mit enni adni neki |
|
Előzmény:
 |
kalóczy
2011-07-12 18:08:42
|
259
|
A boldogság nem vásárolható meg pénzen! A család, a szeretet, és az egészség a legnagyobb kincs! Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón! Soha nem cserélnék velük! De majd biztos erre is megkapom, hogy ez mind-mind közhely! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|