Keresés

Részletes keresés

kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 18:12:44 262

Én nem emlékszem, hogy gyerekkoromban valaha éhes voltam, de ha ebédelni kellett, amikor a többiek már kinn játszottak, a gombóctól nem ment le a falat a torkomon. Egyébként mind1 volt mi a kaja, csak szabaduljak már.

A hozzászólás:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:10:19 261

csak abbol a szempontbol kozhely,hogy igenis van egy minimum,amit teljesiteni kell ahhoz,hogy ez igy mukodjon..Szeretheted te a gyerekedet,ha nincs mit enni adni neki

Előzmény:
kalóczy Creative Commons License 2011-07-12 18:08:42 259

A boldogság nem vásárolható meg pénzen! A család, a szeretet, és az egészség a legnagyobb kincs! Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón! Soha nem cserélnék velük! De majd biztos erre is megkapom, hogy ez mind-mind közhely! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!