|
|
|
|
 |
Exploiterr
2011-07-13 08:16:14
|
285
|
Igen, ez mind-mind közhely.
|
|
 |
Maccskacico
2011-07-12 23:59:09
|
283
|
A boldogság nem vásárolható meg pénzen! A család, a szeretet, és az egészség a legnagyobb kincs!
Ja, viszont a pénz nem ellensége ezeknek. Annál inkább a hiánya. Ha nincs miből családot alapitani. Ha nincs pénz egészséges életre, táplálkozásra. Ha mindezt nem tudod biztositani a szeretett embernek.
Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón! Soha nem cserélnék velük! D
Én a szegény boldogtalannal se. :) A boldogság nem pénz kérdés, maga a pénz elég ritkán okoz önmagában boldogtalanságot. A szegénység viszont okozhat. |
|
 |
kristo_f
2011-07-12 21:20:53
|
278
|
Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón"
+nyugtatlak , egy sem!
Lehetnek persze átmeneti szomoruságaik, haláleset sem "dobja fel" egy milliomost sem, vagy nem sikerül ujabb milliócskát keresni, de ne hulyitsük egymást már ilyen szlogenekkel
Ha állok egy kirakat elött nem mindegy miért nem veszek meg valamit, mert nincs pénzem, vagy nincs kedvem
Szoktam mondani, az élet olyan mint a jó pörkölt, kell hozzá minden, ha valami kimarad, a már nem olyan, mégha pörkölt is a neve
Anyám/szüleim szegények voltak az 50-es években, de emlékszem egy gyereknapra a mai napig is
Elmentünk a VidámParkba és minden pénzt "elvertünk" anyámmal
Hazafelé nagy szerencsére talált a redikujében még 10 fillért, igy villamossal tudtunk hazajönni
Minden más mellett , soha nem felejtem el azt a 10 fillért és soha nem felejtem el azt a pár "drága" cuccot amit napi 9-10 kemény órával keresett meg nekem
Ezek ellenére, jobb lett volna ha mellé társul egy milliomosság is
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:13:03
|
263
|
tudod 2 ev kemeny penztelenseg utan kijelenthetem,hogy kitorolheted a seggedet a fene nagy szeretettel,mikor kikapcsoljak a villanyt meg gazt es nem eszel egy hetig,hogy ki tudd fizetni a gyerek ebedjet a suliban...A penz igenis egy biztonsagot es lehetoseget ad..Nem kell milliokra gondolni,de egy letbiztonsagra igen |
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:10:19
|
261
|
csak abbol a szempontbol kozhely,hogy igenis van egy minimum,amit teljesiteni kell ahhoz,hogy ez igy mukodjon..Szeretheted te a gyerekedet,ha nincs mit enni adni neki |
|
A hozzászólás:
 |
kalóczy
2011-07-12 18:08:42
|
259
|
A boldogság nem vásárolható meg pénzen! A család, a szeretet, és az egészség a legnagyobb kincs! Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón! Soha nem cserélnék velük! De majd biztos erre is megkapom, hogy ez mind-mind közhely! :) |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:06:38
|
258
|
igy van es nem hinnem,hogy normalis ember ilyen sorsot szanna a gyerekenek,akit allitolag mindenkinel jobban szeret...Vagy megsem??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|