|
|
|
|
 |
kalóczy
2011-07-12 18:08:42
|
259
|
A boldogság nem vásárolható meg pénzen! A család, a szeretet, és az egészség a legnagyobb kincs! Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón! Soha nem cserélnék velük! De majd biztos erre is megkapom, hogy ez mind-mind közhely! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:06:38
|
258
|
igy van es nem hinnem,hogy normalis ember ilyen sorsot szanna a gyerekenek,akit allitolag mindenkinel jobban szeret...Vagy megsem??? |
|
Előzmény:
 |
Sir Balamber
2011-07-12 18:05:34
|
257
|
elég nagy kitolás azzal a szegény gyerekkel, ha nyomorba szülik meg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|