|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:06:38
|
258
|
igy van es nem hinnem,hogy normalis ember ilyen sorsot szanna a gyerekenek,akit allitolag mindenkinel jobban szeret...Vagy megsem??? |
|
A hozzászólás:
 |
Sir Balamber
2011-07-12 18:05:34
|
257
|
elég nagy kitolás azzal a szegény gyerekkel, ha nyomorba szülik meg. |
|
Előzmény:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:03:23
|
255
|
tudod mamicska,a szepen becsomagolt uzsonna is penzbe kerul,a legszerenyebb nyari tabor is es a kinai tornacipo is..Es azt is,hogy a gyereknevelesnek van minosege is,nem csak mennyisege,ez mindenkinel mas,de ha a szamomra kello minimumot nem tudom megadni,inkabb lemondok rola |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|