Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:06:38 258

igy van es nem hinnem,hogy normalis ember ilyen sorsot szanna a gyerekenek,akit allitolag mindenkinel jobban szeret...Vagy megsem???

A hozzászólás:
Sir Balamber Creative Commons License 2011-07-12 18:05:34 257

elég nagy kitolás azzal a szegény gyerekkel, ha nyomorba szülik meg.

Előzmény:
Gabiiiiii Creative Commons License 2011-07-12 18:03:23 255

tudod mamicska,a szepen becsomagolt uzsonna is penzbe kerul,a legszerenyebb nyari tabor is es a kinai tornacipo is..Es azt is,hogy a gyereknevelesnek van minosege is,nem csak mennyisege,ez mindenkinel mas,de ha a szamomra kello minimumot nem tudom megadni,inkabb lemondok rola

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!