|
|
|
|
 |
Sir Balamber
2011-07-12 18:05:34
|
257
|
elég nagy kitolás azzal a szegény gyerekkel, ha nyomorba szülik meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:03:23
|
255
|
tudod mamicska,a szepen becsomagolt uzsonna is penzbe kerul,a legszerenyebb nyari tabor is es a kinai tornacipo is..Es azt is,hogy a gyereknevelesnek van minosege is,nem csak mennyisege,ez mindenkinel mas,de ha a szamomra kello minimumot nem tudom megadni,inkabb lemondok rola |
|
Előzmény:
 |
mamicska
2011-07-12 16:32:31
|
250
|
mit értesz "tisztességes" gyereknevelés alatt?
különórák tömegét, külföldi táborokat, síutakat és tengeri vakációt, minden elektromos kütyüre megvásárlását vagy szeretetet és gondoskodást? Odalökött uzsonnapénzt vagy szépen becsomagolt uzsonnát?
jah és persze a legmenőbb márkákban való megjelenést, az autóval való hurcolást...
szép.
így lehet magatehetetlen, döntésképtelen, unatkozó kamaszokká majd élhetetlen felnőttekké nevelni a gyerekeket és akkor jön a nagy csodákszás, hogy jééééézuskamária a gyerekeim nem csinálnak unokát, sőt! A mama szoknyája mellől el sem távolodnak ezek a 40 éves óriáscsecsemők! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|