|
|
|
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:09:25
|
260
|
tudod,igen,az enyemek jarnak taborba,kulonorakra es voltak mar atengernel is es ha rajtam mulik,lesznek is.Megkapjak a Nike-t vagy az uj telefont,mert EN igy tartom jonak es szerintem senkinek semmi koze ahhoz,hogy mire koltom a fizetesemet....Ettol fuggetlenul a gyerekeim onalloak es igencsak eletkepesek:)
Sajnos tulzasokba nem tudok esni,mert korlatozottak a lehetosegeim,de ha tehetnem ,esnek |
|
 |
Gabiiiiii
2011-07-12 18:03:23
|
255
|
tudod mamicska,a szepen becsomagolt uzsonna is penzbe kerul,a legszerenyebb nyari tabor is es a kinai tornacipo is..Es azt is,hogy a gyereknevelesnek van minosege is,nem csak mennyisege,ez mindenkinel mas,de ha a szamomra kello minimumot nem tudom megadni,inkabb lemondok rola |
|
A hozzászólás:
 |
mamicska
2011-07-12 16:32:31
|
250
|
mit értesz "tisztességes" gyereknevelés alatt?
különórák tömegét, külföldi táborokat, síutakat és tengeri vakációt, minden elektromos kütyüre megvásárlását vagy szeretetet és gondoskodást? Odalökött uzsonnapénzt vagy szépen becsomagolt uzsonnát?
jah és persze a legmenőbb márkákban való megjelenést, az autóval való hurcolást...
szép.
így lehet magatehetetlen, döntésképtelen, unatkozó kamaszokká majd élhetetlen felnőttekké nevelni a gyerekeket és akkor jön a nagy csodákszás, hogy jééééézuskamária a gyerekeim nem csinálnak unokát, sőt! A mama szoknyája mellől el sem távolodnak ezek a 40 éves óriáscsecsemők! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-20 19:49:54
|
240
|
| Ma megint eszembe jutott ez a dolog. Ha valakinek nincs pénze tisztességes gyereknvelésre, akkor ... és ha csak úgy érszi, akkor bűn ha nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|