Keresés

Részletes keresés

Takoca_ Creative Commons License 2011-07-13 14:02:41 12370

nem volt időm megcsinálni normális módon :(

Csak rádobtam egy "mirror ball" verziót

 

A hozzászólás:
CLS Creative Commons License 2011-07-12 15:45:58 12369

Altomán blogját olvasva találtam egy sor panorámát jólismert kollegánktól.

Tatai úti víztorony (ÚJABB GÖMBPANORÁMÁKKAL FRISSÍTETT)

Elkészültek az első gömbpanorámák, amik azt az érzést nyújtják, mintha ott lennénk! [BENT LENT] [LÉPCSŐN FELFELÉ] [TARTÁLYBAN] [LEGTETEJÉN!] [KINT LENT] . A torony legtetején készültet várjuk még. Köszönet: kerekterek.hu . Helyszín: Budapest, Tatai út[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Ezen a képen http://album.reality.hu/panos/viztorony_tatai/fent/ hogyan készült a nadir kép? Merthogy nem hagyományosan az biztos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!