|
|
|
|
 |
T. Thick
2011-07-13 01:02:39
|
1099
|
Semennyire. Alapvetően Magyarországon egyetlen kétéltűtől és hüllőtől sem kell félteni a gyerekeket. |
|
 |
kiwancsi
2011-07-12 12:02:23
|
1097
|
Tegnap ugyanis egyáltalán nem folytatott rejtőzködő életmódot. Még ha sikló is, nem szeretném ha megharapná vagy akár csak megilyesztené is őket. Elég nagyra nőtt mostanra. 1,5m biztos van, és én nem is tudom hogy mennyire veszélyes egy ilyen. Sajnos úgy néz ki hogy a terasz alatt lakik.
Egyébként igen. Melyik az az állat??? |
|
A hozzászólás:
 |
kiwancsi
2011-07-12 11:57:10
|
1096
|
Nem gondoltam hogy leopárd lenne, inkább csak nem tudom mennyire kell féltenem tőle a kicsi unokáimat. |
|
Előzmény:
 |
Zoli0635
2011-07-12 11:41:19
|
1095
|
Melyik az az állat amelyik hasonlít a leopárdhoz de egy hüllő???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|