Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gomboc-artur Creative Commons License 2011-07-12 11:30:25 5085

mail ment 

 

 

ga

Előzmény:
szlaca9 Creative Commons License 2011-07-11 20:21:38 5084

Szia Gombóc-Artur!

 

Érdekelne a gép,helyileg merre vagy???Aug.vége felé megyünk Egyiptomba oda szeretném vinni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!