Keresés

Részletes keresés

laleeeee Creative Commons License 2011-07-12 11:06:55 12367

király :)

A hozzászólás:
CLS Creative Commons License 2011-07-12 09:15:55 12366

A U2 zenekar készített egy komoly panorámát egy koncertjén a közönségről. Ezzel igyekszik meg közelebb hozni magához a rajongókat. Szerintem jó ötlet.

http://www.u2.com/gigapixelfancam/

Csak annyi a gond, hogy a távoli lelátókon már elég nehéz azonosítani az arcokat, ill. van néhány terület ami igencsak életlen lett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!