|
|
|
|
 |
jromi
2011-07-09 23:48:57
|
13
|
Olvastam olyat, hogy elvitte a ragdollnak vett cicát kiállításra, és ott meondták, hogy nem ragdoll...
A bicolor ragdoll nagyon tetszik mostanában :)

|
|
A hozzászólás:
 |
Kyrandia
2011-07-09 08:09:42
|
12
|
Igen, akkoriban a blue-t gyémántáron adták, a három tenyésztőnél összesen 1 volt. Amikor Gréti után kerestem ragdollt, akkor meg seal volt elvétve.
Ahonnan végül hoztuk, 2 alom volt, mind blue és fiú, ebből lehetett válogatni. :)))
(Így utólag jobb, hogy nem találtam ugyanolyan cicát, így is nehéz doga volt Rambusnak, mert hát szerettük nagyon az elején is, de óhatatlanul összehasonlítottuk Grétivel.)
Egyébként nem volt könnyű, találtam olyan ˝tenyésztőt˝, akinek az is elég volt, hogy az egyik szülő rd, a másik valami keverék félhosszúszőrű. :(
|
|
Előzmény:
 |
jromi
2011-07-08 23:40:32
|
11
|
10 éves,az igen, középkorú:) Még most is elég ritka a ragdoll, 10évvel ezelőtt gondolom még ritkábban lehetett találni..
A mostani egyik cica világosabb színűnek tűnik.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|